بهترین روش احضار و تسخیر و قسم دادن موکل

بهترین روش احضار و تسخیر و همچنین روشهای قسم دادن موکلین در سایت ذکرعرفان

11

بهترین روش احضار و تسخیر و قسم دادن موکل

در این مطلب از سایت ذکر عرفان zekrerfan.com مطلبی در مورد روشها و طرق و شیوه های مجرب و معروف برای نتیجه گیری سریعتر و بهتر برای احضار کردن موکل و همچنین تسخیر کردن آنها و استفاده از قسم های مختلف برای این کار است.

ما در اینجا اشاره ای مهم به تسخیر و احضار موکل خواهیم نمود و خطرات و مشکلات و همچنین روش مطیع نمودن موکلین و ارثی یا اکتسابی بودن و بطور کلی چیستی آنها را ذکر میکنیم و مطلب مشروح را در ادامه همین مطلب ذکر خواهیم نمود.

رحمانی - بهترین روش احضار و تسخیر و قسم دادن موکل
بهترین روش احضار و تسخیر و قسم دادن موکل

 

بهترین روش احضار و تسخیر و قسم دادن موکلین مسلمان ,روش مطیع کردن موکل,روش قسم دادن موکل,قدرت و انرژی ماورایی موکل و جن,بهترین روش برای احضار موکل و جن,چگونه جن را تسخیر کنیم,نحوه تسخیر موکل قوی و قدرتمند

چگونه موکل داشته باشیم – روشهای قسم دادن و مطیع كردن موکل – وظایف و کارهای موکل

برای اینكه موكل داشته باشید باید اولا قدرت تسلط بر جن داشته باشید (ارثی یا اكتسابی) و روشهای قسم دادن و مطیع كردن جنها رو بلد باشید. بعد یك جن بیچاره ای رو پیدا كنید و تحت تسلط بگیرید و مجبور به همراهی همیشگی با خودتون بكنید.

روش دیگه اینه كه شخصی كه تعدادی جن رو تحت تسلط خودش داره، یكی از اونها رو برای مراقبت از شما مامور كنه

هر جنی كه اسیر و مطیع انسان باشه، میشه بعنوان موكل، مامور مراقبت از كسی كرد. اینطوری نیست كه یك جن خاص مخصوص مراقبت از شما باشه و بگردید پیداش كنید.

احضار موكل

بهترین روش احضار و تسخیر  موکلین رحمانی

از اونجا كه موكل هم یه جن مثل بقیه ی جنهاست، احضارش هم مانند سایرین با روشهای معمول احضار جن انجام می شه

وظایف و کارهای موکل :

اینجا میخوام درباره کارهایی که موکل ها و جن ها میتونند انجام بدن و خواسته هایی که انسان ها از اونا میتونه درخواست کند صحبت کنم , چون کامنت ها و پیامهای زیادی میاد که واقعا من تعجب میکنم و شاخ در میارم .

تعداد زیادی میگن میخوایم موکل بگیریم که تو کنکور جواب سوالهارو بگه !
یکی دیگه میگه موکل میخوام برام پول بیاره !

شخصی دیگه میگه میخوام با موکل شرط بندی کنم و… !

دوستان توجه داشته باشید که اصلی ترین کاری که یک موکل انجام میده , محافظت از وکیلش ( شخصی که موکل برای او گمارده شده ) چه فیزیکی چه روحی هست .
بعداز اون نسبت به قدرتی که داراست , صاحبش رو از خطرات احتمالی پیش روش آگاه میکنه . این در صورتیه که شخص موکل دار به اون قدرت رسیده باشه که چشم و گوشش باز شده باشه و بتونه هم موکل رو ببینه و صداشو بشنوه .

در رتبه های پایینتر بوسیله های دیگه این ارتباط برقرار میشه که اینجا مجالش نیست . از موکل کارهای فیزیکی نباید انتظار داشت مگر در حالتهای خاص و برای کارهای خاص . برخی از کسانی هم که آدم درستی نیستند از موکل و جن برای اذیت و آزار دیگران (دشمنانشون) استفاده میکنند . البته تو اینکار جن ها خبره اند .

پس موکل صاحبش رو از خطر جن ها و موجودات ماورایی دیگه و حادثه های فیزیکی پیش رو خبردار و حفاظت میکنه و برخیشون هم نسبت به تخصصهایی که دارند اطلاعاتی رو به صاحبشون میدن .
برخیشون هم برای خبرچینی و پیدا کردن اشخاص و اشیا و اماکن بکار گرفته میشند.

این مثال ها که زدیم نشدنی نیست , البته که یک موکل میتونه کارهایی کنه که جواب سوال هایی رو بفهمید یا بتونه نتیجه یک کار یا یک مسابقه رو بگه و … , اما مسئله ای که وجود داره معرفت موکل به وکیل هست ؛ موکل اگه قدرت داشته باشه باید دید که آیا واقعا از وکیل راضیه و اینقدر معرفت دارد نسبت به وکیل که این اعمال رو انجام بده ؟

یک موکل دیگر حتی در مواقعی حاضر هست جانش رو برای صاحبش بده اما باید دید این موکلی که شخص داره یا میخواد بگیره این مقدار معرفت نسبت به وکیلش دارد یا خیر که اکثرا موکل هایی که به این سادگی و توسط آدم های کم تجربه گرفته میشه همچین قدرتی رو در اختیار وکیل قرار نمیده .

پس دوستان نه انتظارات بیجا از این موجودات نداشته باشند که بیشتر این توهمات و توقعات رو از کارتونهای فانتزی ژاپنی و چینی به عاریه گرفتند , تازه اگر بر فرض محال این امکان پذیر باشه یک شخص برای اینکه به حدی برسه که یک موکل خوب بگیره و با اون ارتباط چشمی و کلامی داشته باشه به شرط این هست که شبانه روز رو به اینکار اختصاص بده بین دو تا سه سال زمان میبره .

**************************************************

بازنشر : سایت ذکر عرفان

11 نظرات
 1. ATRIN می گوید

  خب ببخشید پس آدم برای موکل گرفتن باید به کی و کجا مراجعه کنه باید چکار کرد در آخر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. رضا می گوید

   گرفتن موکل منوط به ریاذت کشیدن و چله نشینی داره که کار هرکسی هم نیست

 2. Adel می گوید

  سلام بله باید کجا موکل بگیری؟

 3. ابوالفضل می گوید

  قربان ببنید شما دارید میگید ریاضت بایدر کشید ولی خب راهنمایی هم لازمه منظورم اینکه استاد رو چطور گیر بیاریم تا ایشون ما رو راهنمایی کنند لطفا پاسخ بدید

 4. کامران می گوید

  “من یتق الله یجعل له مخرجا”
  اگر ما آدمای با تقوایی بشیم مشکلاتمونم حل خواهد شد این وعده خود خداست. … دوستتون دارم.

 5. rasoo می گوید

  من میخوام شروع کنم لطفا راهنماییم کنید و اگر کسی رو میشناسید معرفی کنید خواهش میکنم

 6. مسعود می گوید

  سلام من می‌خوام شروع کنم لطفاً اگر میشه راهنماییم کنید

 7. رضایی می گوید

  سلام ایا استاد بابایی شاگرد میپزیره و بطونم ازش راهنمایی بگیرم اگر کمک کنینید ممنون میشم

 8. parisa می گوید

  دنبال استادي هستم كه بتونه كمكم كنه تو اين زمينه ممنون ميشم معرفي كنيد

 9. milad می گوید

  نوشته هاکاملا درسته؛ من خودم بدون ریاضت پیدا کردم و پیدا کردن مشکل نیس مشکل انتخاب درسته چون فقط۲٠درصد هوشو قدرت پیشگویی و… دارن بقیه نمیتونن کمکی کنن….

 10. فریدون می گوید

  سلام من تمام علائم های موکل را دارم حتا منو لمس میکنه ولی من نمیدونم چجوری لمسش کنم و به حرفش بیارم آیا شما بلدید راهنماییم کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.