کاربر عزيز،
به وبسايت ذکر و عرفان خوش آمديد

۳۴ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

دعای حاجت روایی و مشکل گشایی - طلب حاجت مجرب

دعای حاجت روایی و مشکل گشایی - طلب حاجت مجرب
دعای مجرب طلب حاجت
برای اینکه در کارش گشایش و فرج حاصل گردد ابتدا بایستی شرایط اجابت دعا را رعایت کند و در روز چهارشنبه که سعد باشد نیت نماید در جهت امر مشروع و سپس وضو بگیرد و به مدت ۱۰ روز و روزی ۱۰ مرتبه پس از نماز حاجت دعای مجرب
بسم الله الرحمن الرحیم ، یا مُفَتِّحَ الاَبواب و یا مُقَلِّبً القُلوبِ و الاَبصارِ و یا دلیلَ المُتَحَیِّرینَ و یا غیاثَ المُستَغیثین ، تَوَکَّلتُ عَلَیکَ یا رَبِّ وَاقضِ حاجَتی و اکفِ مُهِمّی ، و لا حولَ و لا قُوَّهَ اِلّا بِاللهِ العَلیِ العَظیم ، و صلی الله علی محمد و آلِهِ اَجمَعین
را با ایمان خالص و توجه به خدا و یقین درونی اجابت دعا قرائت کند . این عمل از منقول و معروف است از شیخ بهایی (ره) که ان شاءالله هر چه بخواهد تحقق یابد.

ادامه مطلب

دعایی برای دفع و ابطال سحر - باطل سحر فوری

دعایی برای دفع و ابطال سحر - باطل سحر فوری

دعایی که ذیلا ذکر میگردد از مجربات برای باطل شدن هر گونه سحر و طلسم است. برای ابطال هر گونه سحر و طلسم ، حرز ذیل را بر کاغذ کاهی (زرد رنگ) و بدون خط بنویسد و آنرا به لباس فرد مسحور یا به گردن او بیاویزد :

ادامه مطلب

دعای کثرت رزق و کسب فراوان - دعای افزایش مشتری

دعای کثرت رزق و کسب فراوان - دعای افزایش مشتری

دستورالعمل و دعای ذیل برای رزق و ثروت و برکت بسیار مجرب و کارآمد است.

برای اینکه رزق و کسب و تجارت رونق یافته و همچنین مغازه و دکان پر از پرکت و خیر شود و روزیش بیش از حد  شود ابتدا نیت کرده و در ایام سعد وخوش یمن و نیک آیه شریفه دهم از سوره مبارکه اعراف را با گلاب و زعفران و رعایت کامل آداب و شرایط بنویسد و در محل تجارت و یا کار و شغل و یا دُکان خویش آویزان کند .

ادامه مطلب

دعای پایان حزن و اندوه سترگ - دعای دفع غم

دعای پایان حزن و اندوه سترگ - دعای دفع غم

به منظور پایان حزن و اندوه و برای اینکه شخصی غم عظیمی در دل خویش داشته و اورا زمین گیر و افسرده و ناراحت ساخته باشد اگر تمایل به رهایی از این غم و اندوه سترگ داشته باشد ابتدا بایستی نیت نماید و دو رکعت نماز حاجت گزارد و پس از نماز ٩٢ مرتبه دعای مجرب ذیل را را با ایمان و خضوع تکرار نماید و بر تکرار این عمل هر روز مداومت ورزد تا مقصود حاصل گردد و اگر چنین کند به لطف پروردگار حزن و غم و اندوهش پایان یابد و خوشی سراغش آید ان شاءالله. این دعا را پس از نماز حاجت بخواند :

ادامه مطلب

دستورالعمل افزایش شیر مادر - دعای زیاد شدن شیر

دستورالعمل افزایش شیر مادر - دعای زیاد شدن شیر

انجام دستورالعمل ذیل برای افزایش شیر مادری که شیرش کم شده و نوزادش در مضیقه و سختی و گرسنگی میباشد  بسیار مجرب است. ابتدا نیت نماید و در ایام سعد و نیک که در ایام قمر در عقرب نباشد وضو گرفته و شرایط کامل پاکی و نیت و خلوص قلبی ، آیه شریفه
ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَٰلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَةِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَةً ۚ وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَةِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ ۚ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاء
را در کاغذ بدون خط نوشته و سپس آنرا شسته و پس از آن میل نماید و زکات دهد (قدری صدقه دهد) ان شاءالله شیرش زیاد گردد. مجرب است.

ادامه مطلب

دعای برطرف ساختن گریه کودک - دعای گریه بچه

دعای برطرف ساختن گریه کودک - دعای گریه بچه

برای برطرف ساختن گریه کودک و ناآرامی کودک و تبدیل آن به آرامش و قرار و حوصله و همچنین بهانه گیری کودک نیت کرده و سپس با ایمان کامل [آیات ۵٩و۶۰و۶۱ سوره نجم] را بارعایت اداب و شرایط  نوشته و آن را به گردنش آویزان ساخته و یا همیشه همراهش قرار دهد ضمنا به یادداشته باشید که این عمل باید در ایام سعد و نیک و به دور از قمر در عقرب انجام گردد و پس از آن نیر صدقه و زکات به مسکین و نیازمند بدهد که اگر چنین کند ان شاءالله مشکل و بی تابی کودک برطرف گردد.

ادامه مطلب

دستورالعملی برای افزایش قدرت جسمی و روحی و قلبی

دستورالعملی برای افزایش قدرت جسمی و روحی و قلبی

دستورالعملی که ذکر میشود مجرب است. برای افزایش قدرت جسمی و روحی و قلبی و همچنین جهت داشتن اعتماد به نفس کافی در مقابل هر حاکم و رئیس و یا هر قلدر و یا ستمگری ابتدا نیت کرده و در ایام سعد و نیک وخارج از قمر در عقرب ، پوست حیوانی را فراهم نماید و کُل [سوره نجم] را با ایمان کامل و همراه با رعایت آداب و شرایط بر پوست حیوان نوشته و زکاتش را نیز پرداخت نماید ان شاءالله مطلوب حاصل گردد.

ادامه مطلب