ذکر و دعای مجربمهر و محبت و عشق

آیه مجرب مهر و محبت و آشتی زن و شوهر تضمینی و مجرب

در این مطلب از سایت اذکار و ادعیه و ختم ذکر عرفان zekrerfan.com آیه مجرب مهر و محبت و آشتی زن و شوهر تضمینی و مجرب را برای شما دوستان قرار دادیم . برای زیاد شدن مهر و محبت و عشق و علاه و همچنین آشتی و صلح بین زن و شوهر می توان از دعا و آیه قرآنی زیر استفاده کرد …

دعاي مهر و محبت قوي,دعای مهر و محبت بین خانواده شوهر,دعای مهر و محبت زن و شوهر,دعای مهر و محبت سوزاندنی,دعای مهر و محبت بین دو دوست,دعای مهر و محبت بین مردم,دعای مهر و محبت از راه دور,دعای مهر و محبت پدر به فرزند, دعای آشتی زن و شوهر از راه دور,دعای آشتی زن و شوهر از راه دور نی نی سایت,دعای آشتی زن و شوهر نی نی سایت,دعای اشتی زن و شوهر از دور,دعای آشتی بین زن و شوهر,دعای آشتی بین زن و شوهر از راه دور,دعای آشتی فوری زن و شوهر از راه دور,دعای برای اشتی زن و شوهر

آیه مجرب مهر و محبت و آشتی زن و شوهر تضمینی و مجرب

آیه برای افزایش محبت زن و شوهر,آیه برای ایجاد مهر و محبت میان زن و شوهر,آیه قوی و قرآنی مهر و محبت,آیه تضمینی برای ایجاد محبت شدید

آیه مجرب مهر و محبت و آشتی زن و شوهر تضمینی و مجرب

(صرفا در امر حلال فايده دارد)

آیه شریفه ذیل، ایجاد مهر محبت قوی و فوری و آشتی بین زن و شوهر مینماید.

7 بار (هفت بار) این آیه را بر نمک بخوانید و به آن بدمید و سپس در غذا بریزید( غذا روی اجاق باشد). پس از اینکه هر دو نفر از غذا تناول کنند، ایجاد محبت و آشتی سریع و عجیب خواهد کرد.

آیه شریفه ذیل:

((زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَةِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّةِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَةِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ حُسْنُ الْمَآبِ))

(سوره مبارکه آل عمران، آیه شریفه ۱۴).

مردم را حبّ شهوات نفسانی، از میل به زنها و فرزندان و همیان‌هایی از طلا و نقره و اسبهای نشان دار نیکو و چهارپایان و مزارع در نظر زیبا و دلفریب است، (لیکن) اینها متاع زندگانی (فانی) دنیاست و نزد خداست منزل بازگشت نیکو.

معانی کلمات آیه

الشهوات: شهوت بمعنى رغبت و دوست داشتن است و در اين آيه بمعنى مفعول است يعنى مشتهيات مى باشد.

بنين: بعيد نيست پسران و دختران هر دو مراد باشند، و براى تغليب «بنين» گفته شده چنان كه در يا بَنِي آدَمَ .

قناطير: جمع قنطار بمعنى مال كثير است، آن در اصل بمعنى محكم كردن است «قنطرت الشي ء: احكمته» ولى راغب آن را جمع قنطره به معنى «پل» مى داند. مال كثير را قنطار گفته اند كه انسان را مثل «پل» بسوى راحتى عبور مى دهد. مقدار آن را هزار و دويست اوقيه، هزار و دويست مثقال، هزار دينار، هزار و دويست دينار و بعضى مقدارى از طلا كه پوست گاوى را پر كند گفته اند.

الخيل: اسبان، اين جمع از لفظ خود مفرد ندارد، خيلاء بمعنى تكبر است، اسبان را از آن خيل گفته اند ظاهرا همه مصداق كثرت هستند كه سوار شونده در خود احساس تكبر مى كند و يا اسبان در راه رفتن متكبر مى باشند (قاموس قرآن).

مسوّمه: علامتدار. نشاندار. ظاهرا آن از سيما بمعنى علامت است.

انعام: چهار پايان. جمع نعم. بقرينه «و الخيل» مراد از آن گاو، گوسفند و شتر است (انعام ثلثه).

حرث: كشت. زرع.

دنيا: مؤنث ادنى بمعنى نزديكتر. در قاموس قرآن گفته ايم، زندگى امروز را از آن «دنيا» گفته اند كه از زندگى آخرت بما نزديكتر است.

مأب: باز گشت. زمان باز گشت. مكان بازگشت در آيه معناى سوم مراد است

توجه فرمائید:

در ابتدا و انتهای قرائت، سه بار صلوات بفرستید.

در موقع قرائت حتما با وضو باشید و با کسی تکلم نکنید.

در امور غیر حلال جواب معکوس دارد.

منبع : سایت ملکوتی ها

بیشتر بخوانید  دعا و سوره مجرب زیاد شدن محبت همسر و افزایش مهر و محبت زن و شوهر

************************************

بازنشر : سایت ذکر عرفان (بزرگترین سایت ذکر و دعا )

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

بستن