دعای مهر و محبت و عشقذکر و دعای مجرب

اصول و قواعد نوشتن دعای مهر و محبت

در این مطلب از سایت اذکار و ادعیه و ختم ذکر عرفان zekrerfan.com اصول و قواعد نوشتن دعای مهر و محبت را قرار دادیم . برای نوشتن طلسم و دعای مهر و محبت باید تمام دستورالعمل ها و اصول دعانویسی را رعایت کرد تا دعای نوشته شده تاثیرگذار باشد و نتیجه معکوس ندهد .

دعاي مهر و محبت قوي,دعای مهر و محبت بین زوجین,دعای مهر و محبت قوی از راه دور,دعای مهر و محبت با فلفل سیاه,دعای مهر و محبت بین خانواده شوهر,دعای مهر و محبت بین دو دوست,دعای مهر و محبت سوزاندنی,دعای مهر و محبت پدر و پسر

اصول و قواعد نوشتن دعای مهر و محبت

اصول و قواعد نوشتن دعای مهر و محبت,اصول نوشتن دعای محبت,قواعد نوشتن دعای محبت,دعای مهر و محبت چگونه نوشته می شود,روش و نحوه نوشتن دعای محبت,دعای زیاد شدن و افزایش مهر و محبت,.ساعت و آداب نوشتن دعای محبت

اصول و قواعد نوشتن دعای مهر و محبت

اصول نوشتن دعای مهر و محبت

با سلام و عرض ادب

واضح است كه هر عمل جلب و محبتی مجاز نيست مگر اينكه عملا علاقه ای بين طالب و مطلوب برقرار باشد و يا اينكه مطلوب بخوبی طالب را بشناسد و بداند كه چگونه ميتوان او را يافت و در علاقات و محبت های متفرقه و يا اينترنتی اين عمل مجاز نيست.

آنچه بايد در عمل حب مد نظر داشت به قرار ذيل است:

1- زمانی كه عمل حب را انجام ميدهد بايد صائم باشد و از هر ذی روح و آنچه كه از آن خارج ميشود و منفرات پرهيز كند.
2- ترجيحا در اول وقت روز سعيد در اوايل ماه عربی تا دوازدهم ماه باشد.
3- اگر ساعت زهره را انتخاب نمايد بهتر است كه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه و شنبه نباشد. ايام مذكور در واقع ايامی است كه عمل حب و تهييج در آنها نيست.
4- از قلم و جوهر خاص عمل حب استفاده شود. مثلا جوهر آن تركيبی از مسك و زعفران و گلاب باشد.
5- به نوع عمل تحبيب توجه شود. اينكه آيا حرق است يا دفن است يا تعليق است و يا رش و شرب است (پاشيدن آب درب منزل مطلوب يا نوشيدن آب توسط او). اين بستگی به طبع معمول فردی دارد كه عمل برايش انجام ميشود كه با حساب جمل بدست می آيد. در حساب جمل يا ابجد كبير اين طبع بررسی ميشود،‌اگر عدد يك باقی بود پس طبع ناری دارد، اگر عدد 2 باقي ماند طبع خاكی دارد، اگر 3 باقی بماند بادی است ، اگر 4 باشد آبی است و از اين قبيل.
6- اگر هوائی باشد بايد بر درخت يا سطح مرتفع آويزان شود، اگر ترابی باشد بايد در گذر مطلوب يا نزديك منزلش يا در قبرستان دفن شود، اگر آتشی باشد كه ترجيحا بايد در آتش انداخته شود و اگر آبی باشد ترجيحا بايد در مايعات به او نوشانده شود يا در مسيرش يا نزديك منزلش پاشيده شود.
7- قبل از كتابت و نوشتن بايد انصراف عمار مكان انجام شود. نوع انصراف عمار تفاوتی ندارد و ميتواند از طرق دهگانه استفاده كند.
8- بخورات خاص عمل بسيار مهم است كه بايد با طبع عمل موافق باشد و در واقع عمل حب و تحبيب قلب بدون بخورات مناسب عمل معنا ندارد.

اينها قواعد بديهی و اوليه انجام عمل در اين مورد بود كه در اين زمينه اختلافی نيست.

التماس دعا

منبع : سایت ملکوتی ها

بیشتر بخوانید  تعویذ مجرب امام رضا برای درمان درد و رفع درد فوری و قطعی

************************************

بازنشر : سایت ذکر عرفان (بزرگترین سایت ذکر و دعا )

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =

بستن