دعای شفای بیماریذکر و دعای مجرب

تعویذ مجرب امام رضا برای درمان درد و رفع درد فوری و قطعی

در این مطلب از سایت اذکار و ادعیه و ختم ذکر عرفان zekrerfan.com تعویذ مجرب امام رضا برای درمان درد و رفع درد فوری و قطعی را قرار دادیم . تعویذ و دعای زیر از امام رضا (ع) بیان شده است و برای درمان درد و. رهایی از درد و رفع و شفای درد در تمام قسمت های بدن بسیار موثر و مجرب است ..

دعای شفای درد کمر,دعای شفای درد معده,دعای شفای درد عورت,دعای شفای دردهای جسمی,دعای شفای درد پا,دعای شفای درد دندان,دعای شفای درد قلب,دعای شفای درد چشم, دعای درمان بیماری ها,دعای درمان بیماری چشم,دعای درمان بیماری سخت,دعای درمان بیماری پوستی,دعای درمان بیماری روحی,دعا درمان بیماری,دعاهای درمان بیماری,دعای درمان بیمار

تعویذ مجرب امام رضا برای درمان درد و رفع درد فوری و قطعی

دعای درمان درد,تعویذ برای رفع درد,تعویذ قوی و تضمینی از بین رفتن درد,تعویذ برای از بین رفتن درد,تعویذ برای شفای درد,دعای امام رضا برای درمان و شفای درد بدن

تعویذی براى هر درد مروى از حضرت امام رضا علیه السلام :

اُعیذُ نَفْسى بِرَبِّ الاَْرْضِ وَ رَبِّ السَّماءِ اُعیذُ نَفْسى بِالَّذى لایَضُرُّ مَعَ اِسْمِهِ دآءٌ اُعیذُ نَفْسى بِالَّذِى اسْمُهُ بَرَکَهٌ وَ شِفاءٌ.

مفاتیح الجنان، حاج شیخ عباس قمی (ره)

ترجمه:

پناه دهم خودم را به پروردگار زمین و پروردگار آسمان پناه دهم خودم را به آنکس که زیان نزند با نام او دردى پناه دهم خودم را به آن کس که نامش برکت و شفاء است.

میتواند با گلاب و زعفران نوشته و با خود به همراه داشته باشد.

منبع : سایت ملکوتی ها

************************************

بازنشر : سایت ذکر عرفان (بزرگترین سایت ذکر و دعا )

بیشتر بخوانید  دعا و آیه مجرب برای رفع گریه کودک و بیقراری و بی تابی کودک
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پنج =

بستن