دعای برآورده شدن حاجتذکر و دعای مجرب

دعا و آیه قرآنی برای افزایش شیر مادر مجرب و تضمینی

ذکر و دعای قوی برای زیاد شدن شیر مادر در سایت ذکر عرفان

در این مطلب از سایت اذکار و ادعیه و ختم ذکر عرفان zekrerfan.com دعا و آیه قرآنی برای افزایش شیر مادر مجرب و تضمینی را قرار دادیم . آن دسته از مادرانی که شیرشان کم است برای زیاد شدن شیر می توانند از دعا و آیات قرآنی مجرب زیر استفاده کنند .

دعا و آیه قرآنی برای افزایش شیر مادر مجرب و تضمینی

دعای زیاد شدن شیر مادر,آیه برای افزایش شیر مادر,ذکر و دعای قرآنی برای شیر مادر,دعای بیشتر شدن شیر مادر,طلسم برای شیر زیاد مادر

دعا و آیه قرآنی برای افزایش شیر مادر مجرب و تضمینی

در طب الائمه آورده که برای کم بودن شیر این را می نویسی و در آب انداخته و به او مینوشانی :

(فِيهَا أَنْهَارٌ مِّن مَّاءٍ غَيْرِ آسِنٍ وَأَنْهَارٌ مِّن لَّبَنٍ لَّمْ يَتَغَيَّرْ طَعْمُهُ وَأَنْهَارٌ مِّنْ خَمْرٍ لَّذَّةٍ لِّلشَّارِبِينَ وَأَنْهَارٌ مِّنْ عَسَلٍ مُّصَفًّى )

سوره مبارکه محمد (ص) ، آیه 15

در خواص السّور از مولایمان حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) روایت شده که فرمودند چون شیر زنی کم باشد اسم (الرقیب ) را بر کاسه چینی بنویسد و به آب نیسان که بر آن دعا خوانده باشند بشوید و به آن زن بدهد که بخورد شیرش زیاد می گردد.

آیه برای افزایش شیر مادر :

و در حاشیه منهاج سمنانی (ره) و تسهیل الدواء است که به جهت زیاد شدن شیر زن مرضعه (شیرده) این آیه شریفه را بنویسد و بشوید و آن زن بخورد شیر او بسیار میگردد:

(ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُكُم مِّن بَعْدِ ذَٰلِكَ فَهِيَ كَالْحِجَارَةِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَةً ۚ وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَةِ لَمَا يَتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ ۚ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا يَشَّقَّقُ فَيَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ) (سوره مبارکه بقره ، آیه 74).

صاحب جامع الادعیه آورده که از مولایمان حضرت امام ابی عبد الله جعفر بن محمد الصادق (ع) منقول است که سوره مبارکه (حجر) را به زعفران بنویسد و به زنی دهد که شیر او کم باشد پس شیر او زیاد میگردد ان شاء الله تعالی .
مفاتیح الحاجات ، تصحیح سید محمدرضا غیاثی.

بیشتر بخوانید  آیات و رقیه مجرب برای شفای بیماری ها و درمان تمام امراض

منبع : سایت ملکوتی ها

************************************

بازنشر : سایت ذکر عرفان (بزرگترین سایت ذکر و دعا )

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 11 =

بستن