احضار و تسخیر موکلکائنات

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان
شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

 

در این مطلب از سایت ذکر عرفان zekrerfan.com  به توضیح در مورد وظایف و کارهای موکلین و اجنه و ظاهر و قیافه آنها ( شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان) میپردازیم و اینکه از عهده چه کارهایی برمی آیند.

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان
شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

شرح وظایف و کارهای اجنه و موکلین کافر و مسلمان

كارها و مدت زمان همراهی موكل بستگی به وظیفه ای كه بهش داده شده داره.

گاهی ممكنه جنی مامور باشه فقط 24 ساعت مراقب جان یك نفر باشه یا اینكه مامور باشه نگذاره كسی براش سحر و اینجور چیزا بگیره و ممكنه ماموریت خاصی نباشه و موكل فقط همراه و مراقب سلامتی كلی باشه.

در هر كاری می شه از جن همراه كمك گرفت لازم نیست شما اونو ببینید كافیه ازش چیزی بخواید و بین 1 تا 3 ساعت بعد معمولا انجام می ده.

گاهی فقط دیدن ناراحتی شما كافیه كه كاری براتون انجام بده و لازم نیست حتی بهش بگید.

موكل اگر محدود نشده باشه ( توسط كسی كه اسیر و قسم خورده ش كرده ) در زندگی انسان دخالت می كنه و اونو به سمتی كه خودش مایل باشه می كشه.

موکل می تونه برای رسیدن به هدفهاتون كمكتون كنه و شرایط رو به نفع شما تغییر بده.

خلاصه موجودی كه می تونه نامرئی باشه، مسافتهای طولانی رو در كسری از ثانیه بره و برگرده، از تمام علمهای دنیا آگاهی داره و روی ذهن و رفتار شما و دیگران تاثیر و تسلط داره، رو تصور كنید و ببینید چه كارهایی می تونه انجام بده.

جن ها مثل انسانها، از نژادهای مختلف هستند.

قیافه ها ، طرز حركت و حتی آفرینش اندامهاشون با هم فرق داره.

بعضی نژادها سه یا دو انگشت دست دارند،بعضی پرموترند، بعضی نژادها قدبلند با پاهای بزرگند و روی زمین می دوند و نژادهایی از جن هستند كه فقط نیم تنه شبیه انسان دارند و قسمت پایینی بدنشون توده سفید ابری شكلی است و روی هوا می لغزند.

حتی نژادی از جنها، هم نر و هم ماده اند. یعنی هم خصوصیات اخلاقی نرها رو دارند و هم ماده ها رو و بســـیار پرقدرت و كاملند.

تعداد نژادهای جن خیــلی زیاده ممكنه شما یا دیگران انواع دیگری از اونها رو دیده باشید.

من فقط از تجربیات خودم می نویسم امروز كلیاتی از خصوصیات رایج بین جن های خداپرست ( مسلمان، مسیحی و …) می نویسم.

جن های خداپرست زیباتر و دلنشین تر از جنهای كافرند، هرچند نژادهایی دارند كه چندان زیبا نیستند یا ترسناك بنظر می رسند اما حداقل از نظر رفتار دلنشین ترند و كمتر پیش میاد خودشونو به عمد ترسناك جلوه بدن. بیشتر اهل گذشت و آرامش و سكوت هستند.

جنها هر چی آرامتر و مهربانتر باشند از نژاد اصیل تری هستند و جن هایی كه شیطنت و شرارت بیشتر دوست دارند از نژادهای اصطلاحا پست تری هستند.

این مسئله هم در جن های كافر و هم خداپرست صدق می كنه .

اكثر جن های خداپرستی كه من باهاشون روبرو شدم، اگر ماده بودند موهای بلند به رنگهای نقره ای و طلایی روشن داشتند، دهان كوچك و چشمهای مورب خوشرنگ با نگاه نافذ و نرها معمولا موهای تیره تر و كوتاه داشتند.

موهای تمام جن ها كمی مات تر از موی انسان هست جن های خداپرست به فكر صدمه زدن به انسان نیستند و حتی اگر از انسان صدمه ببینند بسیار پیش میاد كه گذشت كنند.

بعضی جن های خداپرست بســـیار مهربان و بزرگوار و دانا هستند و حضور و كمكشون به انسان خیلی با ارزش و البته نادره.جنهای خداپرست كمتر به طرف انسان میان چون تمایلی به ایجاد ترس و مشكل برای انسانها ندارند.

انسانها حتی اگر جن ها رو نبینند، موقع حضورشون دچار درد و اصطلاحا سنگینی میشن.

بخاطر سطح انرژی های مختلف جن های خداپرست به شدت از انجام كارهای ناشایست دوری می كنند.

بخصوص از برداشتن وسایل و متعلقات انسانها. اگر برای انجام كار ناشایستی اجیر بشن، با اكراه انجام میدن و كلا در هر شرایطی جنهای خداپرست با ملاحظه تر از جن های كافرند.

جن های خداپرست معمولا غذای پخته می خورند. از گوشت یا خون انسان به هیچ وجه تغذیه نمی كنند. معمولا مودبانه و آروم غذا می خورند – البته طرز غذا خوردن به سطح تربیت نژادی شون هم بستگی داره! – و به پاكی غذا اهمیت می دهند.

برخی از موکلین را موکلین یا اجنه نگهبان و موظف مینامند که توسط شخصی که آنها را در اختیار گرفته عده دار انجام کارهای خاصی مثل حفاظت و نگهبانی یا حفظ جان و از این قبیل هستند که این امر البته امری نادر و کمیاب است.

بیشتر بخوانید  جدول ساعات سعد و نحس دعانویسی محبت و بخت گشایی

**************************************************

بازنشر : سایت ذکرعرفان

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

بستن